Акція!

Колодки гальмівні передні OPEL ASTRA H (TRW). GDB1668
- В наявності
- Код: 59638
2 287,91 ₴
1 944,72 ₴
-15%
+380 (95) 675-18-41
- +380 (67) 418-60-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул: GDB1668. Колодки гальмівні OPEL ASTRA H передні (TRW). . Виробництво: TRW. OPEL / 09192157 / OPEL / 1605080 / OPEL / 1605456 / OPEL / 93186713 / OPEL / 1605252 / OPEL / 93181189 / OPEL / 95514416 / OPEL / 09195064 / OPEL / 1605177 / OPEL / 93176429 / OPEL / 93192578 / OPEL / 93176115 / OPEL / 1605099 / OPEL / 1605998 / OPEL / 93191893 / OPEL / 1605992 / OPEL / 93189698 / VAUXHALL / 93181189 / VAUXHALL / 95514416 / VAUXHALL / 93176429 / VAUXHALL / 93192578 / VAUXHALL / 93191893 / VAUXHALL / 93189698 / VAUXHALL / 93186713 / GENERAL MOTORS / 93191893 / SATURN / 93191893
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GDB1668 |
| Висота внутрішньої накладки | 76 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Adam, Astra, Corsa, Zafira, Meriva, Combo |
- Ціна: 1 944,72 ₴


