
Колодки гальмівні передні AUDI A3, SEAT CORDOBA, SKODA, VW (TRW). GDB1984
- В наявності
- Код: 56769
2 057,44 ₴
1 748,82 ₴
- +380 (67) 418-60-97
Артикул: GDB1984. Колодки гальмівні AUDI A3, SEAT CORDOBA, SKODA, VW передні (TRW). . Виробництво: TRW. AUDI / 6R0698151A / AUDI / 1J0698151 / AUDI / 1J0698151B / AUDI / 1J0698151A / SEAT / 1J0698151B / SEAT / 1J0698151 / SEAT / 6Q0698151 / SEAT / 1J0698151A / SEAT / 1J0698151J / SEAT / 6R0698151A / SEAT / JZW698151A / SEAT / 1J0698151H / SKODA / 6Q0698151 / SKODA / 1J0698151A / SKODA / 1J0698151J / SKODA / 1J0698151H / SKODA / JZW698151A / SKODA / 1J0698151B / SKODA / 6R0698151A / SKODA / 1J0698151 / VW / 6Q0698151 / VW / 5C0698151A / VW / 1J0698151A / VW / 1J0698151J / VW / 1J0698151H / VW / 190698151 / VW / JZW698151A / VW / 1J0698151 / VW / 1J0698151C / VW / 6RU698151 / VW / 6R0698151A / VW / 1J0698151B / VW (FAW) / 6QD698151 / VW (FAW) / 180698151 / VW (SVW) / 180698151 / VW (SVW) / 18D698151 / BRILLIANCE / 3501082 / BRILLIANCE / SHZ3501082 / SKODA (SVW) / 6QD698151 / SKODA (SVW) / 180698151
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GDB1984 |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Passat, Load Up, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Cordoba, Scirocco, New Beetle, Ibiza |
- Ціна: 1 748,82 ₴


