Акція!

Важіль підвіски переднього лівий в зборі (KM0702452) (54500-0J000) KAP
- Немає в наявності
- Код: 67827
2 530,35 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: KM0702452.
Важіль підвіски переднього лівий в зборі (KM0702452) (54500-0J000) KAP.
Аналоги: 545001E100; 545001E000; 545000J000; G61265; CQ0129L; 211045; 22303029; HY351; SC72376; GSMH148; 043322B; HYWP7085; 37160500047; QZ545511E000; 1654101; 5013424; HY349; CAK035; PXCAB013LL; TC2187; C5137L; L43534; HY6018; 4000045; 850043534; AMDSB2276; BG62081A; 62081Q; 62083Q; CA11135; CAB10038; 5705382SX; JTC2292; 141115EGT; CQKK30L; AW1360056L; SQKK030L; V520239; 850043534; HY6016; 3709014; CAK035; FL0154G; BCA6601; FCA6601; SCA3060; CCA1126; DA1792; RA11013L; 5705382ASX; DQKK30L; 1224014; CQKH30L; 545000J000; 545001E000; .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAP |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | AMD AMDSB2276; Delphi TC2187; EGT 141115EGT; Flennor FL0154G; Hyundai 545001E000; Kia 545000J000; Parts-Mall PXCAB013LL; VAICO V520239 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, Solaris, Accent i25, Accent, Rio, i20 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
- Ціна: 2 530,35 ₴

