
Сайлентблок важеля задн (55256-2G000) Sonata, Magentis (05-) (KM0702856) KAP
- В наявності
- Код: 67900
349,54 ₴
279,63 ₴
- +380 (67) 418-60-97
Номер: KM0702856.
Сайлентблок важеля задн (55256-2G000) Sonata, Magentis (05-) (KM0702856) KAP.
Аналоги:; 552562G000; 181601EGT; 22305056; AAMMA1050; PSE1167; KER3197Y; K07BSHPH04388; K07BSHSD02818; GBUH306; KBUH306; GBUK106; AMDSB1317; SRM38842; 164006; CBK039; RUK101; 0501063; PXCBB002A; SCR4031; R8BP4K28500DB; 1311CA1AZ0; BH11072; 12062746; QF00U00286; BH25065; SMBKH113; J2318; 190106; YS4Z5500DA; BP4K28500D; BBP328500A; 1061668; 271509; GOMK101; 26061919; 130053; KM3906257; AB1066; 881708; 260619191; 4062474; 0220501; SB3243240350; 406015; CAB03019; HR902107; FG0132; 104274; 50104274; 23070765; MEM8K101; GOJK101; 7700497SX; SB816; CVKH129; Q0050513; GV0159; ST552561H000; 0501063; 57389; MZ06179; DB69003; ARG121301; MZAB063; GM5186; MD65M3E5; 104274; 1311CA1AZ0; 164006; 3193801; 552561H000; 552562G000; CBK039; CVKH129; K07BSHSD02818; KBUH306; KM0702856; MZAB063; PXCBB002A; .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAP |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | EGT 181601EGT; Hyundai 552562G000; Mazda 552562G000 |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 32.2 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Hyundai, Ford, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, ix35, 3, Magentis, Grandeur, C-Max, I30, C30, Elantra, Sportage, C70, i40, Focus |
- Ціна: 279,63 ₴

