
Колодки гальмівні дискові задні Audi A4, A5, A6, A7, A8 (08-) (GDB1902) TRW
- Немає в наявності
- Код: 67369
1 723,82 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: GDB1902.
Колодки гальмівні дискові задні Audi A4, A5, A6, A7, A8 (08-) (GDB1902) TRW.
Аналоги: GDB1902; 4G0698451J; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GDB1902 |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, Q5 |
- Ціна: 1 723,82 ₴

