Акція!

Колодки гальмівні дискові передні Renault Master / Opel Movano (98-06) (GDB1442) TRW
- Немає в наявності
- Код: 67347
1 707,42 ₴
+380 (95) 675-18-41
- +380 (67) 418-60-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: GDB1442.
Колодки гальмівні дискові передні Renault Master / Opel Movano (98-06) (GDB1442) TRW.
Аналоги: GDB1442; 7701207339; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GDB1442 |
| Висота | 79.8 мм |
| Ширина | 138.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
- Ціна: 1 707,42 ₴

