Акція!

Фільтр повітряний Ford Focus C-Max 2,0 TDCi 16V 03-, Focus II 1,8-2,0L 04- / Volvo S40 1,6-2,0D 04-, C30 2,0D
- Немає в наявності
- Код: 66357
270 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: AF1776.
Фільтр повітряний Ford Focus C-Max 2,0 TDCi 16V 03-, Focus II 1,8-2,0L 04- / Volvo S40 1,6-2,0D 04- , C30 2,0D 06-, V50 1,6-2,0D 04- (AF1776) Альфа.
Аналоги: AF1776; 1486702; 3M519601BA; 1232494; 1486702; 8683560; MD8106; GB9560; U830606; EAF490; AG1483; 8357; U830; PA7440; AP0746; CA9696; E590L; A61040; A61040; LX1571; C28110; ELP9090; PA3103; A1171; SB040; S3241A; A2125; 3024100; AE2855; WA9408; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | ALCO Filters MD8106; Blue Print ADA102217; Bosch F026400115; Champion CAF100746P; Clean Filters MA1321; Ford Motor Company 1232494; JAPANPARTS JFA303S; Mann Filter C28110; Purflux A1171; Sofima S3241A; UFI 3024100; Valeo 585034; Volvo 8683560 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50.5 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, Focus |
- Ціна: 270 ₴

