
Фільтр повітряний MB A klasse, B klasse (з сіткою) (AF1824s) Альфа
- Немає в наявності
- Код: 66378
270 ₴
+380 (95) 675-18-41
- +380 (67) 418-60-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: AF1824s.
Фільтр повітряний MB A klasse, B klasse (з сіткою) (AF1824s) Альфа.
Аналоги: AF1824s; C40163; WA9493; 6400940204; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альфа |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Mann Filter C40163; Mercedes-Benz 6400940204; WIX Filters WA9493 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 46 мм |
- Ціна: 270 ₴

