
Прокладка головки металева 2, 5D VW Passat (98-05)/Audi A4 (97-06), A6 (97-05) (Тайвань/Китай)
- В наявності
- Код: 72655
1 052,93 ₴
842,34 ₴
- +380 (67) 418-60-97
Прокладка головки блока цилиндров (ГБЦ)
Толщина, мм: 1,1
Также называют: Прокладка гбц; Прокладка головки металическая 2,5d vw passat (98-05)/audi a4 (97-06),a6 (97-05); Прокладка головки металическая 25d vw passat 98-05/audi a4 97-06a6 97-05; оригинал прокладка головки металическая 2,5d vw passat (98-05)/audi a4 (97-06),a6 (97-05) ; Прокладка головки металическая 25d vw passat (98-05)/audi a4 (97-06)a6 (97-05); Прокладка головки металическая 2,5d vw passat; Оригинал !!! прокладка головки металическая 2,5d vw passat (98-05)/audi a4 (97-06),a6 (97-05); Самовивіз недоступний відправка товару тільки новою поштою день у день при оплаті до 15:30.; Прокладка головки цилиндров; Швидка express доставка -оригінал audi vw нова з/п; Прокладка гбц vw passat/audi a4/a6 2.5 tdi 98-05; Прокладка головки блока циліндрів; Fai vw прокладка головки блоку audi a4,a6,100,passat 2.5 tdi 97- 1k; Elring audi прокладка головки блоку a4,a6,100 vw passat 2.5 tdi 97- 1k; Прокладка головки циліндра vag 2.5 v6 tdi 24v mls 1,1mm 1мітка (вир-во elring); 1! прокладка головки vag 2.5tdi afb/akn (3 cyl) 1.1mm; Прокладка головки блока металева; Прокладка гбц audi a4 a6 100 vw passat 2.5 tdi 97-; Прокладка під гбц;
| Артикул | Бренд | Наименование |
|---|---|---|
| CH4501H | BGA | , |
| 447472 | ELRING | Прокладка гбц audi a4, a6, 100, vw passat 2.5 tdi 97- |
| 0056005 | ELWIS ROYAL | Прокладка головки блока циліндрів |
| 56005 | ELWIS ROYAL | Elwis royal |
| HG1032 | FAI | Fai vw прокладка головки блоку audi a4,a6,100,passat 2.5 tdi 97- 1k |
| 3002939700 | GOETZE | Wycofane |
| 059103383BQ | VAG | Прокладка головки цилиндров |
| 613414500 | VICTOR REINZ | Прокладка під гбц |
| 11031807201 | VIKA | Прокладка головки металическая 2,5d vw passat (98-05)/audi a4 (97-06),a6 (97-05) (11031807201) vika |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | BGA CH4501H; ELRING 447472; ELWIS ROYAL 0056005; GOETZE ENGINE 3002939700; VAG 059103383BQ; Victor Reinz 613414500; Вика 11031807201 |
| Виробник | Audi |
| Довжина | 302 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Діаметр | 79 мм |
| Товщина | 0.95 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
- Ціна: 842,34 ₴

