Акція!

Колодки гальмівні дискові задні Audi A4, A6 (99 -) / VW Т5 (З Датчиком) (тип LUCAS) (GDB1557) TRW
- В наявності
- Код: 67351
2 466,64 ₴
2 096,64 ₴
-15%
+380 (95) 675-18-41
- +380 (67) 418-60-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: GDB1557.
Колодки гальмівні дискові задні Audi A4, A6 (99 -) / VW Т5 (З Датчиком) (тип LUCAS) (GDB1557) TRW.
Аналоги: GDB1557; 7H0698451; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GDB1557 |
| Ширина | 116.2 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
- Ціна: 2 096,64 ₴

