Акція!

Колодки гальмівні дискові задні VW Caddy 3, Golf 5, Golf 6, Touran (09 -) / Skoda Octavia A5, SuperB (08-)
- В наявності
- Код: 67368
2 354,82 ₴
2 001,60 ₴
-15%
+380 (95) 675-18-41
- +380 (67) 418-60-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: GDB1841.
Колодки гальмівні дискові задні VW Caddy 3, Golf 5, Golf 6, Touran (09 -) / Skoda Octavia A5, SuperB (08-) (тор. Сис-ма BOSCH) ( GDB1841) TRW.
Аналоги: GDB1841; 5K0698451C; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | TRW GDB1841; Volkswagen 5K0698451C |
| Ширина | 109.3 мм |
| Висота | 53.4 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Beetle, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
- Ціна: 2 001,60 ₴

