Акція!

Колодки гальмівні дискові передні Citroen C4, Cacatus 1.2 (14 -) / Peugeot 308 II 1.2, 1.6 (13-) (GDB1992) TRW
- В наявності
- Код: 67371
2 211,29 ₴
1 879,60 ₴
-15%
+380 (95) 675-18-41
- +380 (67) 418-60-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: GDB1992.
Колодки гальмівні дискові передні Citroen C4, Cacatus 1.2 (14 -) / Peugeot 308 II 1.2, 1.6 (13-) (GDB1992) TRW.
Аналоги: GDB1992; 1608691380; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GDB1992 |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, C-Elysee, 308 |
- Ціна: 1 879,60 ₴

