Акція!

Колодки гальмівні дискові передні Grand Voyager, Dodge Nitro, Cherokee 07- (GDB4605) TRW
- В наявності
- Код: 67378
3 212,54 ₴
2 730,66 ₴
-15%
+380 (95) 675-18-41
- +380 (67) 418-60-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: GDB4605.
Колодки гальмівні дискові передні Grand Voyager, Dodge Nitro, Cherokee 07- (GDB4605) TRW.
Аналоги: GDB4605; 68053152AA; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GDB4605 |
| Ширина | 146.5 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Cherokee, Grand Caravan, Compass, Journey, Freemont, Grand Voyager, Wrangler |
- Ціна: 2 730,66 ₴

