Акція!

Колодки гальмівні дискові передні Hyundai Sonata (NF) 2.4I 04.11- / Kia Magentis II 05.10- (GDB3256) TRW
- В наявності
- Код: 67375
2 352,82 ₴
1 999,90 ₴
-15%
+380 (95) 675-18-41
- +380 (67) 418-60-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: GDB3256.
Колодки гальмівні дискові передні Hyundai Sonata (NF) 2.4I 04.11- / Kia Magentis II 05.10- (GDB3256) TRW.
Аналоги: GDB3256; 5810134A21; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GDB3256 |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe, Sonata, Elantra, Matrix |
- Ціна: 1 999,90 ₴

