Акція!

Колодки гальмівні дискові передні MB C (W202) C180, C200D, C220, C250D / TD, C280 (GDB1094) TRW
- В наявності
- Код: 67345
2 344,72 ₴
1 993,01 ₴
-15%
+380 (95) 675-18-41
- +380 (67) 418-60-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номер: GDB1094.
Колодки гальмівні дискові передні MB C (W202) C180, C200D, C220, C250D / TD, C280 (GDB1094) TRW.
Аналоги: GDB1094; A0024202120; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | GDB1094 |
| Ширина | 109.8 мм |
| Висота | 74.8 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
- Ціна: 1 993,01 ₴

