
Фільтр паливний Audi A3 (04-07) / VW Golf, Caddy (04-15), Jetta (06 -) / Seat Toledo / Skoda Octavia 1.6D, 1.9
- В наявності
- Код: 62274
3 001,98 ₴
2 551,68 ₴
- +380 (67) 418-60-97
Номер: 1K0127434B.
Фільтр паливний Audi A3 (04-07) / VW Golf, Caddy (04-15), Jetta (06 -) / Seat Toledo / Skoda Octavia 1.6D, 1.9 / 2.0D (04-08) (1K0127434B) VAG.
Аналоги: 1K0127434B; S6021NE; ACD8089E; L447606; 3012704341K0B; 3012704341K0B; L447; 4146FX; 587919; C518; F59232; WF8355; C10448ECO; E87KPD150; 4920; F026402008; N494; 150140030800; 152071760880; 63813; 2602100; V100499; A120317; SC7049; 1118700200; 111169; WF8355; 260635; GB6114; PF3212; EFF161; 50014146; EFP81161X; FN938; 18040084055; FA5695ECO; LF1017; PU9361X; FA5892ECO; C505; FE042Z; N308; 98143; 127320002; 111169756; 111169595; GS09361E; FA5892ECO; C9766ECO; 70368661; 1609691880; 70368658; 10435; DX23021P; MP4423; LVA1030; ADV182307; 9361XKFPCSMS; 101300015; BSG90130005; 38864; QFF0340; BSP21703; FFFVW033; FF1266; G72; FG2045; XNE109; MFE1516MB; F119; 30938864; 15302689; 1030203; D20938; 30ECO033; ZI0577; HDF547; HDF635; FCECO033; 3ECO033; B3W033PR; 1118700209; 110427; 154703686580; DE3130; EFF500810; EF31010; SFPF7513; 0738027; BFF8010; TF1400; CFF100447; 180010710; 180010710; IPEF120; 20FFC00011000; PE9732; FF01194; 2100800SX; 8671019219; ELG5367; MG1617; WB126; DFFX228D; 1003230005; F307801; FK766; S30048; WG1018992; WG1215171; WG1429139; WG1499065; WG1499137; WG1748132; WG1792894; 04892; 133437A; MFF3E33; 1720091; 70077; LFDE172; KF5163; FL10402; VFF555; 1520029; 11270043501; 11270408201; 132987; FE0073; 4920; KX228DECO; KX220D; KX228D; ST1K0127434B; F0073; 1K0127434B; 1K0127434B; 1K0127434B; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | BSG BSG90130005; Blue Print ADV182307; Delphi HDF635; Febi Bilstein 38864; Filtron PE9732; Herth+Buss J1330516; KAMOKA F307801; Knecht KX228D; Magneti Marelli 152071760880; Mahle KL766; Mann Filter PU9361X; Mapco 63813; Maxgear 260635; Quinton Hazell QFF0340; Sofima S6021NE; Swag 30938864; TRUCKTEC Automotive 0738027; UFI 2602100; VAG 1K0127434B; VAICO V100499; Valeo 587919; WIX Filters WF8355; Zekkert KF5163 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Висота | 118 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Leon, Golf, Altea |
- Ціна: 2 551,68 ₴

